Komisjonerzy nabiału Pick-by-Voice, 13 € + premia

Stawka

13.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Landshut , Niemcy

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów za pomocą słuchawek w języku Polskim i Niemieckim (Pick-by-Voice) i wózka pchanego pieszo
  • potwierdzenie przyjęcia i wykonania zamówienia za pomocą mikrofonu i skanera

Wymagania

  • sprawność fizyczna
  • sumienność w wykonywaniu zleceń
  • dbanie o porządek miejsca pracy i wykonanie jej według przepisów BHP i zasad higieny
  • Kandydat aplikujacy na nasza oferte zgadza sie z ponizszym: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Nasza oferta

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach z tłumaczeniem na jezyk polski
  • pełen pakiet socjalny • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • jedna zmiana dzienna od godz. 07:00
  • praca w 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty około 180 do 200 godzin miesięcznie
  • stawka godzinowa minimum 13,00 EUR brutto + premia akordowa --> stawka z premią powyżej normy za np. 275 szt./h 13,64 EUR/h, za 310 szt./h 15,39 EUR/h, za 360 szt./h 17,66 EUR/h itd.
  • gwarantowane miesieczne wynagrodzenie w 15-tym dniu bankowym
  • możliwość brania tygodniowo zaliczek do momentu otrzymania wypłaty
  • zapewniamy ubrania robocze (buty i bluzy firmowe)
  • dzienny transport z kwatery na miesjce pracy firmowymi busami (1 EUR dziennie)
  • zapewniamy w pełni umeblowane i wyposażone zakwaterowanie za miesiaczna opłatą
  • TV i WiFi na wszystkich kwaterach
  • zapewniamy opiekę przez koordynatora i brygadzistę
  • pomoc przy meldunkach w urzędach oraz przy wnioskach na Kindergeld