Od zaraz! Opiekunka do seniorki na wózku - zlecenie w Hamburgu / Numer oferty: O/05641

Stawka

1 550.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 13/01/2024

Język : dobry
Miejscowość: Hamburg

Status: nowa
Numer oferty: O/05641

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Hamburgu (kod pocztowy: 21109)

Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Wymaga wsparcia przy wstawaniu i siadaniu.
Podopieczna stara się sama przesiąść z wózka na łóżko.
Pacjentka cierpi na nadciśnienie, nadwagę, lekką demencję, bóle kręgosłupa oraz ma problemy ze słuchem i nogą (na nodze tworzą się rany).
Seniorka potrzebuje asekuracji i wsparcia w czynnościach pielęgnacyjnych.
Nocne dyżury – zdarza się, że pacjentka potrzebuje 1x w nocy pomocy w drodze do toalety.
* Przychodzi pomoc do sprzątania!

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja podopiecznej podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych ( higiena, ubieranie, pomoc podczas wstawania/siadania)
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu, Tv oraz osobną toaletę.

Stawka: 1550/1750€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.