Od zaraz! Opiekun/opiekunka do mobilnego seniora - 1800€ / Numer oferty: O/05752

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Potsdam , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 19/02/2024

Język : dobry
Miejscowość: Potsdam

Status: nowa
Numer oferty: O/05752

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Potsdam (kod pocztowy: 14478)

Podopieczny jest pacjentem mobilnym – porusza się samodzielnie; nie potrzebuje rollatora.
Cierpi na Alzheimera, demencję. Zapobiegawczo nosi wkładki (inkontynencja).
Senior wymaga wsparcia i asekuracji podczas codziennych czynności.
Nocne dyżury zdarzają się – 1/2x toaleta
W gospodarstwie domowym są dwie osoby, ale tylko senior do opieki. Druga osoba jest czynna zawodowo!
Zlecenie nie wymaga transferu!
Opiekun/opiekunka przejmują obowiązki domowe oraz wspierają seniora w czynnościach pielęgnacyjnych.

Stawka: 1800€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.