Nowe od zaraz ! 96450 Coburg do samotnego seniora 1750€ - opiekun/ka z prawem jazdy i j. dobrym

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1750 €
Miejscowość: 96450 Coburg

Poszukujemy niepalącej opiekunki lub opiekuna z dobrym niemieckim i prawem jazdy.

Do opieki:
-  senior (97 lat, 60 kg, 170 cm, PG2) – rolator, z problemami z sercem i osteoporozą. Senior potrzebuje pomocy przy ubieraniu się oraz kąpieli/pielęgnacji ciała. BEZ NOCEK.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny. Na zakupy ok 10 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój, własna łazienka i internet. Jest Mercedes w automacie. Wyposażenie: podwyższenie na toaletę.

Wymagania

dobry niemiecki, prawo jazdy, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.