Nowe 27324 Eystrup za 1650€ j. komunikatywny do małżeństwa od 20.09. BEZ DŹWIGANIA!!

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 20.09
Stawka: 1650 €
Miejscowość: 27324 Eystrup

Poszukujemy opiekunki  z komunikatywnym niemieckim.. Palenie tylko na zewnątrz. Małżeństwo posiada KOTa i sąsiedzi mają PSA.

Do opieki:
-  senior (84 lat, 100 kg, 170 cm, PG2) – mobilny, z artrozą i problemami z sercem  (rozrusznik serca). Senior nosi okulary i aparat słuchowy. Nie wymaga opieki pielęgnacyjnej, sam chodzi do toalety, ubiera się i kapie. W nocy korzysta z toalety.

-  seniorka (81 lat, 106 kg, 143 cm, PG4) – rolator/wózek (bez transferu), z astmą, cukrzycą (insulina) i artrozą. Seniorka ma masywne problemy z widzeniem i nosi okulary.  Wymaga pomocy przy chodzeniu do toalety, ubieraniu się oraz kąpieli/pielęgnacji ciała. Zdarza się, ze jest potrzebna pomoc opiekunki, kiedy seniorka w nocy idzie do toalety.

Przychodzi Pflegedienst co 2 tygodnie – Haushalt/sprzątanie.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem na wsi. Na zakupy ok 20 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój, TV i internet. Jest rower. W tej miejscowości jest przystanek, z którego co godzina jeździ pociąg do Bremen czy Hannover. Córka mieszka w Hannover
Wyposażenie: krzesło prysznicowe, lift schodowy

Wymagania

komunikatywny niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.