Niemcy, niemiecka umowa, Murarz, budowlanka. Od zaraz

Stawka

23.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Friedrichsdorf , Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma budowlana AWA-BAU, która od 1985 zajmuje się budową stanu surowego, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
Murarz, pracownik budowlany.
Niemiecka umowa.
Miejsce pracy: Niemcy: 61381 Friedrichsdorf (niedaleko Frankfurt nad Menem).
Inwestycja: prywatne budowy oraz przebudowy.
Stawka: 20-23 euro/h.
Zadania:

  • praca na budowach w stanie surowym, kierowanie i kontrolowanie pracy pomocników,
  • samodzielna praca na małych i średnich budowach,
  • samodzielna praca murarska.
Dla nas ważne, żeby pracownik miał:
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • min kilkuletnie doświadczenie przy pracach murarskich, betoniarskich, tynkarskich,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • minimalna znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego do komunikacji.

Pracując z nami, będziesz miał:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania,
  • dowóz do pracy firmowymi samochodami,
  • zjazdy do Polski do ustalenia z przełożonym,
  • pracę od poniedziałku do piątku, około 40 godzin tygodniowo,
  • elastyczny grafik pracy,
  • 30 dni urlopu,
  • do wyrobienia godzin w miesiącu około 160 rbh.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.