Niemcy blacharz samochodowy. Wysoka dieta dzienna. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca Niemcy od zaraz.

Lokalizacja

Rottenburg , Niemcy

Miejsce pracy: Rottenburg (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • prace blacharskie przy pojazdach powypadkowych
  • dodatkowo przygotowanie do lakierowania

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie blacharza
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • własne auto na wyjazd

Oferujemy:

  • stawka: 13,00€ brutto + 43-53€ dziennej diety netto
  • wynagrodzenie (po przepracowaniu 7 h dziennie i pierwszej klasie podatkowej) 2300€ - 2500€ netto
  • darmowa kwatera (pokój jednoosobowy)
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • doradztwo i pomoc naszego polskojęzycznego opiekuna
  • praca na długi okres