Murarz/Cieśla szalunkowy przy remontach pieców przemysłowych

Lokalizacja

Halle , Halle , Magdeburg , Niemcy

Opis stanowiska

Praca przy remontach/wymianie pieców przemysłowych w fabrykach.
Praca polega na wyburzeniu wnętrza pieca i wykonaniu nowego szalunku ogniotrwałego (praca z drzewem, prace murarskie, czytanie rysunku technicznego).

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • doświadczenia np. w ciesielstwie, murowaniu, szalunkach lub tynkowaniu
  • jedna osoba z grupy powinna mieć prawo jazdy.

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej, podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą
  • praca na czas nieokreślony
  • zagwarantowane niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne i emerytalne
  • wynagrodzenie od €15.70/h brutto (w zależności od doświadczenia)
  • delegacje €28/dzień; podczas wyjazdów poza granice Niemiec wysokość delegacji może być jeszcze wyższa (np.Dania €58/dzień)
  • 5dni/8h tygodniowo + nadgodziny
  • praca w grupie 2-4 osób
  • podczas delegacji pracodawca opłaca każdemu pracownikowi pokój 1osobowy w hotelu ze śniadaniem

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.