Murarz / Tynkarz - Norwegia

Opis stanowiska

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Murarz

Ilość wakatów:  10
Miejsce pracy: Oslo, Drammen, Fredikstad
Nr ref.: Murarz Tynkarz

Obowiązki:
- murowanie z cegieł lub materiałów KLINKIER, LECA; wykonywanie nawierzchni z kamienia naturalnego ( skiffer )
- tynkowanie tradycyjne, maszynowe/ręczne, zewnętrzne/wewnętrzne

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywny język angielski lub norweski
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • wielomiesięczny kontrakt
  • umowa na warunkach norweskich
  • ubezpieczenie, dodatki socjalne zgodnie z przepisami norweskimi
  • zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.