Kamieniarz- Skiffer - Norwegia

Opis stanowiska

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Kamieniarz- Skiffer

Zakres prac

  • wykonywanie nawierzchni z kamienia naturalnego ( skiffer )

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywny język angielski lub norweski
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • wielomiesięczny kontrakt
  • umowa na warunkach norweskich
  • ubezpieczenie, dodatki socjalne zgodnie z przepisami norweskimi
  • zakwaterowanie