Murarz, Cieśla z niemieckim - Niemcy. Niemiecka umowa, zjazd do polski co 11 dni

Lokalizacja

Niemcy

Nasza oferta

Renomowana niemiecka, rodzinna firma budowlana zatrudniająca od 25 lat fachowców z Polski, zatrudni Pracowników na stanowisku:
Brygadzista / Prowadzący Murarzy bądź Cieśli – ze znajomością języka niemieckiego.
Niemiecka umowa.
Miejsce pracy: południe Niemiec – Bawaria głównie.
Stawka: od 17,70 brutto/h i w górę.
Potrzebujemy osobę żeby pomogła w komunikacji z niemieckimi kierownikami, osobę, która mogłaby poprowadzić małą grupę osób.
Organizacja: firmowymi busami z województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie zabieramy pracowników do Niemiec (bilet w 1 stronę 26 euro). W Opolu podpisanie umowy, kierowca dostaje adres i kontakt do kierownika w Niemczech i wyjazd.
Zadania:

  • organizacja prac brygad w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,
  • samodzielne wykonywanie prac ciesielskich lub prac murarskich (stany surowe) przy realizacji projektów mieszkaniowych i przemysłowych.
Wymagania:
  •  bieżące doświadczenie w pracach ciesielskich lub murarskich,
  •  doświadczenie w prowadzeniu brygady,
  •  znajomość języka niemieckiego, żeby się dogadać na budowie,
  •  znajomość rysunku technicznego (projektów budowlanych).
Gwarantujemy:
  • wieloletnie, stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie.
  • niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi niemieckimi przywilejami pracowniczymi,
  • bank nadgodzin gwarantujący ciągłość wypłaty wynagrodzenia nawet w zimie,
  • Kindergeld (219-250 euro),
  • zakwaterowanie bezpłatne w pokojach 2/3 osobowych,
  • przejazdy służbowymi autami,
  • zjazdy do Polski co 10/11 dni (dłuższy weekend w domu czwartek/niedziela),
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • premie za polecenie pracowników,
  • ubrania robocze i niezbędne narzędzia.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.