Murarz

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukuje specjalisty do prac murarskich na południu Francji.

Miejsce pracy: Grenoble, Francja

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą w wysokości 15,00 euro na godzinę + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + dieta
  • Ekwiwalent żywieniowy w wysokości 10,60 euro dziennie
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
  • Praktycznego doświadczenia w pracach murarskich
  • Chęci i determinacji do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza.

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.