Monter/Laminiarz/Ślusarz - Niemcy

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Ok. 100 km za Kassel (Niemcy)

Numer referencyjny: ASZ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

✓ montaż/demontaż podzespołów

✓ wymiana rur i zbiorników

✓ laminat ręczny, szlifowanie, szpachlowanie

✓ produkcja indywidualna rur, pojemników, drobnych części, brak produkcji seryjnej

✓ czytanie i rozumienie rysunków

✓ praca na wysokości - 3 - 10 metrów

Wymagania:

✓ kilkuletnie doswiadczenie jako laminiarz, monter lub slusarz

✓ predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości

✓ gotowość do podróży

✓ wymagane prawo jazdy i samochod

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1)

Oferujemy:

15,00 € brutto + 20 € diety na wyzywienie oraz 20 € diety na nocleg za kazdy produktywnie przepracowany dzien

1 zmiana + praca wyjazdowa (wyjazdy na ok. 2-3 tygodnie w calych Niemczech)

A jak interesuje Ciebie praca operatora koparki  to zadzwoń tel. 720 807 705 bądź wyślij swoją aplikację:)

Dziękuję z góry :) pozdrawiam:)