Laminiarz/ Monter/ Ślusarz

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Meschede , Niemcy

Miejsce pracy: Meschede (Niemcy)

Numer referencyjny: WB-petra/praca-za-granica.net

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: laminiarz, monter lub ślusarz, chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w Meschede.

Zakres obowiązków: wymiana rur i zbiorników, montaż i demontaż podzespołów, laminat ręcznych, szlifowanie i szpachlowanie, produkcja indywidualna rur, pojemników i drobnych części.

Wymagania:

  • j. niemiecki komunikatywny
  • doświadczenie jako laminiarz, monter lub ślusarz
  • samochód

Oferujemy: 15€/h brutto + 20€ diety dziennej + 20€ diety na nocleg

Firma zapewnia zakwaterowanie, koszt ponosi pracownik max 400€ miesięcznie.

Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne.

515 807 700

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu telefonicznego lub przesłania aplikacji.