Monter Wentylacji - Norwegia - atrakcyjne warunki!!

Stawka

260.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Opis stanowiska

ES-Perfekt Agencja Pracy Czasowej - Poszukujemy fachowców do legalnej pracy w Norwegii na stanowisko:

„Monter wentylacji"

Ilość wakatów: 10
Nr ref.: MW/24

Obowiązki:

  • montaż systemów wentylacji

Wymagania

  • doświadczenie w/w pracach
  • umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:

  • wynagrodzenie w/g stawek norweskich: od 260 Nok/h
  • długie dni pracy (dodatkowe godziny)
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • system zjazdów ustalanych indywidualnie
  • pracę w stabilnej firmie na umowie norweskiej

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.