Monter rusztowań - Atrakcyjne warunki!

Stawka

245.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Norwegia , Stavanger , Drammen , Niemcy

Opis stanowiska

W związku z planowanymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Monter rusztowań

Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 12
Nr ref.: MR/24

Obowiązki:

  • montaż i demontaż rusztowań

Wymagania

  • uprawnienia norweskie – Paragraf 17-4 (Paragraf 46 c)
  • doświadczenie w montażu/demontażu rusztowań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. “B”

Pracodawca norweski oferuje:

  • wynagrodzenie w/g stawek norweskich od: 245 Nok/h
  • pracę w systemie zjazdów ustalanych indywidualnie
  • możliwość długich dni pracy
  • umowę norweską
  • pomoc w zakwaterowaniu oraz urzędowo- administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.