Monter/Spawacz | Zwolle | HOLANDIA

Stawka

18.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów ze Zwolle poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisko spawacza/montera. Firma zajmuje się wykonywaniem bardzo szerokiej gamy produktów/elementów z metalu pod konkretne zamówienia klientów. Zakład wykonuje projekty tj: pojazdy wodno-lądowe, części statków, konstrukcje przyczep, ramiona dźwigów, platformy, drzwi, ramy etc.
Pracownik na danym stanowisku będzie składał konstrukcję na podstawie rysunku technicznego, następnie je spawał.

Oferta skierowana do osób z własnym zakwaterowaniem w Zwolle lub okolicach i własnym transportem.

Obowiązkowe próbki.

Minimalne wymagania firmy, aby przejść próbne spawanie:

  • Spoina doczołowa w pozycji od spodu w grupie materiałów spawalniczych FM1 zgodnie z kodowaniem: ISO 9606-1 135 P Bw FM1 S t12 Pa ss ml nb
  • Spoina pachwinowa w pozycji stojącej w grupie materiałów spawalniczych FM1 wg kodu: ISO 9606-1 135 P Fw FM1 S t12 Pb ml

Wymagania

  • Komunikacji w języku obcym
  • Ważnych certyfikatów MIG/MAG
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dostępności do podjęcia pracy długoterminowej
  • Znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • Własne zakwaterowanie w Zwolle lub okolicy

Nasza oferta

  • Umowę na podstawie CAO
  • Tygodniowe wypłaty
  • Zwrot kosztów dojazdu autem prywatnym powyżej 10km