Monter rusztowań - Norwegia - Bez Uprawnień

Stawka

238.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Norwegia , Bergen , Bergen , Bergen , Stavanger , Niemcy

Opis stanowiska

W związku z planowanymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Monter rusztowań

Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 12
Nr ref.: MR/24

Obowiązki:

  • montaż i demontaż rusztowań

Wymagania

  • wynagrodzenie w montażu/demontażu rusztowań
  • NIE WYMAGANE urawnienia norweskie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • preferowane prawo jazdy kat. "B"i"E" lub "C"

Pracodawca norweski oferuje:

  • pracę w systemie zjazdów ustalanych indywidualnie
  • pracę od zaraz
  • wynagrodzenie w/g stawek norweskich: ok 240 Nok/h
  • UZYSKANIE NORWESKICH UPRAWNIEŃ opłaconych przez pracodawcę
  • umowę norweską na pełen etat
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • pomoc urzędowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.