Monter rusztowań - Holandia

Lokalizacja

Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
monter rusztowań
Miejsce pracy: okolice Druten
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka: 15,29€ brutto
Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych typu Layer oraz Tube Lock na budowach na terenie Holandii.

Wymagania

Wymagania
- doświadczenie,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego,
- prawo jazdy kat B
Mile widziane
- certyfikat VCA
- certyfikat Steigerbouwer A lub B

Nasza oferta

Oferujemy:
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dobre warunki finansowe, stawka godzinowa na start 15,29 euro brutto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 93 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 25,02 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.