Kamieniarz - Holandia

Lokalizacja

Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
kamieniarz
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Miejsce pracy: Nijmegen - Holandia
Stawka 12,37 € brutto

Przygotowanie i obróbka elementów z kamienia naturalnego np. blaty kuchenne, nagrobki itd. Polerowanie, cięcie, klejenie, szlifowanie ręcznie i maszynowo.

Wymagania

Wymagania
- doświadczenie
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
Mile widziane
- prawo jazdy kat B. oraz samochód

Nasza oferta

Oferujemy
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- bezpłatne zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF w pokojach 1 lub 2 os.,
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 23,69 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.