MONTER ROLET I ŻALUZJI

Stawka

32.00 - 35.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność montowania oraz podłączania od strony elektrycznej różnych rodzajów rolet i żaluzji
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
• Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
• Dokładność i umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
• Zakwaterowanie

Szczegóły:

• Praca od poniedziałku 25.05.2020
• Wynagrodzenie: 32,00 - 35,00 CHF brutto/godz + 16,00 CHF netto dieta dzienna

Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

• CV w języku polskim
• CV w języku niemieckim (ze zdjęciem)

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.