Monter paneli fotowoltaicznych - 14-16 € netto/ h - Francja

Stawka

14.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

• instalacja paneli na dachach
• kompleksowa usługa podłączenia do domowej/przemysłowej instalacji elektrycznej
• wykonywanie pomiarów elektrycznych
• podłączanie falowników prądu
• instalacja okablowania elektrycznego
• wykonywanie uziemienia

Wymagamy

• doświadczenia na stanowisku - min. 2 lata
• umiejętności czytania schematów
• znajomości systemów producenta K2 - mile widziane
• doświadczenia w pracy na dachach skośnych i płaskich
• znajomości języka francuskiego- mile widziana
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia na zwyżki - mile widziane

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• stawka (w zależności od doświadczenia) 14-16 eur netto/h
terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
opłacony dojazd na początek/koniec kontraktu oraz auto służbowe do dyspozycji na miejscu
• zapewnione i opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
odzież roboczą (zwrot do 600PLN na rok) oraz narzędzia
• zdalną opiekę koordynatora w trakcie przebywania na kontrakcie
300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji, montera fotowoltaiki, montera modułów, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po
przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)