Monter okien Szwajcaria

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Monter okien

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (stolarz, monter mebli)
  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 32CHF/godz brutto + 18CHF/dziennie netto
  • Umowę o pracę na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie (na koszt pracownika)
  • Opiekę naszych konsultantów podczas koordynowania stanowiska pracy

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku niemieckim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.