MONTER OKIEN PVC/ ALUMINIUM atrakcyjna praca w Holandii!

Opis stanowiska

  • Montaż okien aluminiowych
  • Drobna obróbka materiału przy gotowych produktach (ramy okienne)
  • Instalowanie ram okiennych
  • Przygotowanie produktów i półproduktów do montażu
  • Czyszczenie powierzchni, uszczelnianie oraz silikonowanie
  • Ewentualnie praca na wysokości i rusztowaniach

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu okien PVC / aluminiowych min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)
  • Doświadczenie w pracach montażowych systemu SCHÜCO mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy i własny samochód warunek konieczny

Nasza oferta

  • Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Holenderska umowa o pracę
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Holandii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 1800 euro netto / etat ( uzależnione od poziomu języka angielskiego / niemieckiego, doświadczeń oraz wykształcenia)
  • DARMOWE zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – pokoje jednoosobowe
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Holandii
  • Przygotowanie profilu zawodowego
  • Nie pobieramy opłat za usługi pośrednictwa pracy