Monter okien, przeszkleń, fasad i dachów aluminiowych * 550 € NETTO/ 40h

Stawka

550.00
(BRUTTO )

Lokalizacja

Gröningen , Groningen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana z okolic Groningen, Drachten, poszukuje doświadczonych monterów budowlanych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż okien, przeszkleń, fasad i dachów aluminiowych w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych (również praca na wysokości). Zajmiesz się realizacją projektów o różnym czasie trwania w starym i nowym budownictwie. Bazując na rysunku technicznym będziesz dokonywać niezbędnych pomiarów, a także transportować elementy fasad, okna i materiały, demontować stare okna, przygotowywać otwory okienne do montażu, wykonywać prace wykończeniowe.

Praca na 1 zmianę (7:00 - 16:30)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód
  • Masz doświadczenie jako monter okien/ konstrukcji
  • Posiadasz VCA / SCC DOK 18 (możliwość szkolenia na miejscu - w przypadku przerwania pracy, koszt 300 € zostanie zafakturowany)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 550 € netto/ 40h (z własnym samochodem)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (koszt wynajęcia samochodu na tydzień 30-60 €) lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania