Monter Lotniczy / Aircraft Fitter

Lokalizacja

Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Saint Nazaire (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter lotniczy

Miejsce pracy: Saint-Nazaire

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

Praca przy komponentach kompozytowych części samolotów
Montaż części i podzespołów, wiercenie, zatapianie
Zastosowanie technik łączenia, nitowania, wkręcania
Nakładanie materiałów uszczelniających/szpachlowanie
Zgłaszanie wszelkich wad liderowi zespołu
Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

Doświadczenie w pracy przy częściach komponentów kompozytowych
Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Dokładność, skrupulatność, rzetelność, dbanie o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy:

Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 4/6 miesięcy
Możliwość podjęcia długofalowej współpracy w firmie posiadającej 30 oddziałów na terenie całego świata, działającej w branży m.in. lotniczej, obronnej, energetycznej czy motoryzacyjnej
Szansę na rozwój zawodowy
Stawkę podstawową 13€ brutto/h + 2 premie 10% = 15,73 € brutto/h
Nadgodziny (powyżej 35h w tygodniu) = stawka od 19,60 € brutto/h
Premię zmianową wynoszącą 8,50 € netto za dzień
Dietę wraz z dodatkiem mieszkaniowym wynoszącą 80€ netto/dzień = 2400 € netto miesięcznie
Samochód służbowy oraz kartę paliwową zapewnione przez Klienta
Pracę w systemie zmianowym
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (wgląd do warunków przed wyjazdem do Francji)
Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.