Operator CNC (branża automotive)

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Metz , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Metz (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Dla firmy z branży automotive szukamy operatorów linii CNC

Miejsce pracy: Metz, Francja
Termin rozpoczęcia 04.03/11.03 długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn CNC na linii produkcyjnej w branży automotive
Praca na dwie zmiany (ewentualnie trzy dla osób wdrożonych)

Wymagane umiejętności:
Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
Umiejętność pracy z półautomatami i maszynami manualnymi

Wynagrodzenie:
Średnie miesięczne zarobki: 2200-2500 euro netto
Dodatki i premie: Bonusy, ekwiwalenty urlopowe, premia rentree, premia za rozłąkę
Dodatkowo płatne nadgodziny

Korzyści:
Kontrakt francuski - umowa o pracę tymczasową
Pełne ubezpieczenie i przynależność do francuskiego systemu socjalnego
Narzędzia i odzież zapewnione przez klienta
Darmowe zakwaterowanie - z pokojem jedynką
Zwrot kosztów wyjazdu do Francji

Prosimy o złożenie CV poprzez link - a rekruter zadzwoni z ofertą: