MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH W BELGII OD ZARAZ! 13-14 € + ZAKWATEROWANIE! BEZ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO! WYMAGANE: AUTO

Lokalizacja

Kortrijk , Roeselare , Belgia

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość pracy na stałę,
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia : 13,33-14,50 € b/H
  • Praca od pon-pt od 6-14 plus nadgodziny płatne +50%
  • Komfortowe i w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia Hestia,
  • Dodatek transportowy dla każdego - 30 €
  • Bonus dla kierowcy : 50 €- amortyzacja auta,
  • Praca z polskim koordynatorem!
  • Rozliczenie kilometrówek,
  • Możliwość wyjazdu w parach!
  • Premia roczna,
  • Możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji!

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa hali i konstrukcji stalowych,
  • Spawanie i montowanie elementów stalowych i konstrukcji pod hale, magazyny
  • Możliwa praca na wysokości,

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem,