napraw wiertnic i samochodów ciężarowych/Belgia/27eur

Stawka

27.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

• Wykonywanie konserwacji zapobiegawczej i okresowej maszyn i taboru.
• Przeprowadzanie napraw wiertnic i samochodów ciężarowych.
• Uczestniczyć w budowie nowych maszyn.
• Dbanie o materiały robocze i infrastrukturę.
• Podlegaj Szefowi Kuchni Atelier i ewentualnie bądź jego zastępcą w przypadku nieobecności.

Wymagania

• Wykształcenie z mechaniki i wiedza z zakresu hydrauliki, elektryki i spawania.
• Pierwsze doświadczenie zawodowe jest zaletą, ale absolwenci szkół są również mile widziani.
• Wnikliwość techniczna i umiejętność czytania planów
• Własna działalność gospodarcza i A1

Nasza oferta

  • płatności na czas
  • pomoc z zakwaterowaniem
  • długotrwała współpraca w firmie z wieloletnim stażme na rynku pracy
  • dogodne wynagordzenie 27eur/h przy pracy ok. 50h tygodniowo na umowie B2B