Monter konstrukcji stalowych 550 euro ALL IN | Pokój jednoosobowy | Holandia

Stawka

550.00
(NETTO )

Lokalizacja

Hardenberg , Ommen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Marienberg poszukujemy montera konstrukcji stalowych. Praca na podstawie rysunku technicznego więc wymagana jego dobra znajomość. Praca na jedną zmianę, na długi czas.
Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za skompletowanie elementów, prace ślusarskie, złożenie elementów na podstawie rysunku technicznego i szczepienie elementów (heftowanie), więc wymagana umiejętność spawania.
Możliwe zakwaterowanie na lokacji agencyjnej - wtedy niezbędne posiadanie prawa jazdy - dojazd autem służbowym.

Wymagania

- doświadczenie w montowaniu konstrukcji stalowych
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność spawania (szczepiania)
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- prawo jazdy (w przypadku skorzystania z lokacji firmowej)
- dostępność do pracy na długi czas

Nasza oferta

- umowa z holenderskim biurem
- wypłaty tygodniowe
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
- ubezpieczenie zdrowotne
- auto firmowe
- polscy koordynatorzy