Monter konstrukcji aluminiowych i szklianych /Belgia/Knokke

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Praca przy montazu tarasów aluminium i szklo w Belgii (Knokke)
Praca od 01.06.2023  przy  montazu tarasów z  aluminium i szkla w domach mieszkalnych
Wymagamy
- doświadczenia,
- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- własnego samochodu oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- praca na dzialalnosci jednoosobowej i A1
Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę - 22- 23 euro netto
- długotrwałą współpracę
- wsparcie koordynatora

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 . Oferta pracy tymczasowej

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.