Monter G/K / We Can Do It / Szwecja

Kategoria

Monterzy

Lokalizacja

Göteborg , Szwecja

Opis stanowiska

- praca przy montażu ścianek G/K.

Wymagania

- doświadczenie w montażu ścianek G/K,
- mile widziane doświadczenie ogólnobudowlane,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasza oferta

-zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
-wynagrodzenie związkowe 185 – 210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia,
wraz z szwedzkimi dodatkami takim jak:
-13% od wynagrodzenie - semesterlone ( urlopowe ),
-616 SEK / miesiąc - arbetstidforkorting ( skracanie czasu pracy)
-4,3% od wynagrodzenia - SAF-LO pension ( dodatkowe składki emerytalne)
-narzędzia i odzież roboczą,
-opiekę koordynatora.

Jeśli masz doświadczenie i lubisz swoją pracę, koniecznie zgłoś się do nas.

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Aplikuj i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!