Monter dźwigów wieżowych, 2650-2850 euro na rękę, zakwaterowanie za darmo

Stawka

2 650.00 - 2 850.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Freital , Niemcy

Opis stanowiska

  • Firma w okolicach Frankfurtu nad Menem
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach między 07:00, a 17:00
  • Montaż, naprawa, przegląd i konserwacja żurawi wieżowych dolnoobrotowych Liebherr w terenie

Oczekiwania

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako monter dźwigów wieżowych
  • Doświadczenia z dźwigami firmy Liebherr

Nasza oferta

  • Wysokie zarobki na rękę 2650-2850 euro
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Dobre warunki i pracę od zaraz