Monter dociepleń

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

Szukamy monterów dociepleń

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998
GRH Polska we współpracy z francuskimi klientami poszukują specjalistów do prac budowlanych we Francji.

Miejsce pracy: ok Annecy, Francja

Stat pracy: od zaraz - współpraca długoterminowa

Gwarantujemy:
·Stawkę całkowitą (w zależności od doświadczenia) + nadgodziny
·Szacowane wynagrodzenie miesięczne 2600-2900 euro „na rękę”
·Polską umowę o pracę tymczasową
·Comiesięczne wpłaty na konto bankowe
·Zapewnione darmowe zakwaterowanie
·Dojazd na budowę
·Pracę w polskich ekipach
·Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
·Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku
·Chęci i determinacji do pracy

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.