Monter

Opis stanowiska

Firma Euro Planit obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter/Mechanik
Miejsce pracy: Lichtenvoorde (i inne)

Do twoich zadań będzie należało :

  • Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń
  • skręcanie podzespołów maszyn, urządzeń, konstrukcji linii zgodnie z rysunkiem technicznym
  • przeglądy serwisowe maszyn

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza i zdolności techniczne i manualne
  • znajomość języka obcego (angielski/niemiecki/holenderski) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • doświadczenie jako operator maszyn CNC (frezarki, tokarki) mile widziane
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B.

Nasza oferta

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stawkę godzinową według CAO adekwatną do posiadanych kwalifikacji.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego