Montaż moskitier

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Boxtel , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient to firma Unilux, która projektuje i produkuje moskitiery w Holandii od 1990 roku.
Zakład samodzielnie kontroluje wszystkie procesy, od projektowania po produkcję oraz dostawę.
Daje to możliwość uzyskania najwyższej jakości produktu oraz indywidualnego podejścia do klienta w bardzo krótkim czasie.
Unilux nieustannie pracuje nad ulepszeniami i innowacjami, co gwarantuje stałą jakość produktu szytego na miarę.
Najlepsza jakość i najszybsza dostawa to rzeczy, z których Unilix jest dumny..
Czy kiedykolwiek pracowałeś w firmie produkującej moskitiery?
Jeżeli nie, bez obaw, na tym stanowisku nie jest potrzebne żadne doświadczenie zawodowe.
Wystarczą Twoje chęci do nauki i ciężkiej pracy. Na stanowisku montera do Twoich obowiązków będzie należało:
montaż ram aluminiowych, dobranie odpowiedniego rozmiaru, przetestowanie gotowego produktu, aby upewnić się,
że wszystko działa poprawnie lub zapakowanie produktu końcowego. W ciągu pierwszego miesiąca nauczysz się wszystkiego,
aby zostać niezależnym pracownikiem, który może samodzielnie wykonywać pracę. Razem z zespołem będziesz pracować nad tym,
by osiągać zamierzone cele, zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się. Większość Twoich kolegów pracuje tam od lat, więc doskonale wiedzą, jak Ci pomóc.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dyspozycyjność na dłużej - zatrudnienie długoterminowe
  • Umiejętność współpracy zespołowej i budowa wzajemnych relacji
  • Dbałość o szczegóły i dokładność
  • Motywacja do nauki nowych rzeczy

Nasza oferta

  • Pracę na długi okres czasu, na jedną, dzienną zmianę. Wieczory są wolne. Czasami zakład pracuje w sobotę, zwłaszcza w szczycie sezonu
  • Świetne wynagrodzenie z corocznymi podwyżkami i możliwością otrzymania umowy bezpośrednio z Unilux
  • Zakwaterowanie w Boxtel, w bliskiej odległości (spacer lub rower) od miejsca pracy
  • Wsparcie zespołowe – co piątek odbywają się spotkania zespołowe
  • Pomoc – jeżeli masz jakieś pytania to Biuro SBA znajduje się w niewielkiej odległości od miejsca pracy. Zapraszamy na kawę!
  • SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (120 EUR), bonus dla nowych pracowników (60 EUR) – zapytaj o szczegóły!