MŁODY KUCHARZ NIEMCY***umowa niemiecka bezpośrednio z pracodawcą***BAWARIA***

Kategoria

Pomoc kuchenna , HoReCa

Lokalizacja

Bad Tölz , Rosenheim , Niemcy

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY MŁODEGO KUCHARZA (DO 30-STKI)

***PRACA OD ZARAZ NA CZAS NIEOKREŚLONY***

***UMOWA NIEMIECKA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ***

Wymagania

Wymagania:

  • PODSTAWOWA/KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (A1/A2) LUB komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w kuchni na stanowisku kucharza LUB pomocy kuchennej
  • miłe usposobienie
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej, bezpośrednio z pracodawcą
  • zagwarantowane ubezpieczenie zdrowotne, pakiet socjalny i emerytalny
  • wynagrodzenie do negocjacji (1600-1800 euro NETTO)
  • zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym, NIEODPŁATNE
  • zagwarantowane pełne wyżywienie, NIEODPŁATNE
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.