Mechanik silników maszynowych

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów specjalizującego się w wiertarkach gruntowych poszukujemy mechanika silników. Firma ta jest międzynarodową, innowacyjną organizacją z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji dostosowanych do potrzeb klienta instalacji i komponentów do wierceń pionowych. Ich maszyny i akcesoria są najwyższej jakości, które wyróżniają się mocą, szybkością, bezpieczeństwem, trwałością i łatwością obsługi.

Miejsce pracy: Emmeloord, Holandia

Godziny pracy 08:00 - 17:00 (od poniedziałku do piątku).

Zakres obowiązków:
-naprawa i instalacja silników do maszyn (wiertniczych),
-inne prace produkcyjne.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania podobnego doświadczenia zawodowego,
- dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego,
- prawa jazdy kat. B,
- dyspozycyjności do pracy całorocznej,
- umiejętności pracy w zgranym zespole,
- silnej motywacji do wykonywania pracy,
- dobrej organizacji pracy i pozytywnego nastawienia na rozwój.

Nasza oferta

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- jeśli ta praca okaże się idealna praca dla Ciebie, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
- zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym: możesz mieszkać w pokoju 2-osobowym za 88.00 EUR/tydzień lub możesz mieszkać sam (lub z partnerem, członkiem rodziny, przyjacielem itp.) w pokoju 2-osobowym za 130.00 EUR/tydzień),
- samochód służbowy (możliwość jego używania do celów prywatnych),
- pracę w wymiarze 40 godzin przez 5 dni w tygodniu,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 16 EUR (w zależności od posiadanego doświadczenia).