Mechanik samochodowy/ NORWEGIA 220NOK brutto/ godz

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Tromsø , Oslo , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:

  • MECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Norwegia (wiele lokalizacji). Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

Wymagania

⦁ posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w autoryzowanym serwisie samochodowym, które można potwierdzić referencjami;
wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy;
⦁ przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować kandydata norweskiemu pracodawcy;
znajomość języka angielskiego  lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
⦁ dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
dodatkowy atut stanowi posiadanie certyfikatów szkoleń zawodowych

Nasza oferta

  • WYNAGRODZENIE: 220 NOK brutto/h + system bonusowy (stawka może byc wyższa w zależności od doświadczenia);
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość długoterminowej współpracy;
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku motoryzacyjnym;
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie  klauzuli