Mechanik samochodowy/ NORWEGIA 210-240 NOK brutto/ godz

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:

  • MECHANIK
  • DIAGNOSTA SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Norwegia (wiele lokalizacji). Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

Wymagania

⦁ posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w zawodzie, które można potwierdzić referencjami;
wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy;
⦁ przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować kandydata norweskiemu pracodawcy;
znajomość języka angielskiego (minimum B1) lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
⦁ dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
dodatkowy atut stanowi doświadczenie z pracy w autoryzowanych warsztatach (np. WW, Opel, BWM, Jaguar, itp.).

Nasza oferta

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku motoryzacyjnym;
  • WYNAGRODZENIE: 210-240 NOK brutto/h w zależności od doświadczenia;
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania (koszt ok. 2000-2500 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet;
  • możliwość długoterminowej współpracy;
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Kontakt:
W razie pytań czy watpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 694 457 554 od poniedziałku do piatku w godz. 9.00-17.00.