Mechanik samochodowy, Blacharz, Lakiernik/ Norwegia, od 220 NOK brutto/ godzina

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska :

⦁ MECHANIK/DIAGNOSTA SAMOCHODOWY
⦁ BLACHARZ SAMOCHODOWY
⦁ LAKIERNIK SAMOCHODOWY
⦁ WULKANIZATOR

Miejsce pracy: Norwegia / Wiele lokalizacji

Na bieżąco prowadzimy rekrutację do projektów, realizowanych w różnych regionach Norwegii. Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

Wymagania

⦁ posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w zawodzie, które można potwierdzić referencjami
⦁ wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy, blacharz albo lakiernik samochodowy
⦁ przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować kandydata norweskiemu pracodawcy
⦁ znajomość języka angielskiego (minimum B1) lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
⦁ dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
⦁ dodatkowy atut stanowi doświadczenie z pracy w autoryzowanych warsztatach (np. WW, Opel, BWM, itp.)

Nasza oferta

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.
  • WYNAGRODZENIE: od 220 NOK brutto/h w zależności od doświadczenia
  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania (koszt ok. 2000-2500 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Kontakt:
W RAZIE PYTAŃ CZY WĄTPLIWOŚCI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO POD NUMEREM +48 694 457 554 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8.00-17.00.