Mechanik samochodowy * 520 € NETTO/ tydzień

Stawka

520.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent konstrukcji z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn,
poszukuje doświadczonych mechaników.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie różnorodnych napraw oraz diagnozowanie usterek silnika przy wykorzystaniu testerów diagnostycznych w warsztacie. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• diagnozowanie usterek mechanicznych za pomocą testerów diagnostycznych
• wykonywanie napraw zgodnie z ustalonymi standardami i procedurami
• montaż oraz demontaż części
• obsługa i kalibracja testerów diagnostycznych
• przeglądy techniczne i konserwacja pojazdu
• dbanie o porządek i czystość w warsztacie
• organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako mechanik samochodowy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 16.50 € brutto/ h (520 € netto/ tydzień)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 20 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****