Mechanik samochodowy

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

• wykwalifikowany mechanik, który potrafi pracować samodzielnie
• wykonywanie przeglądów i napraw samochodów różnych marek
• praca w systemie 1 zmiana
• stawka brutto od € 15,00
• dojazd do pracy rowerem lub autem firmowym w zależności od lokalizacji.
• Miejsce pracy: Velden k/ Venlo

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie jako mechanik samochodowy
• motywacja, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego (B1)
• prawo jazdy kat. B
• wymagane CV

Nasza oferta

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) WiFi
  • transport do pracy w NL:  transport do pracy lub rower

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.