Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Beckenried , Appenzell , Szwajcaria

Opis stanowiska

Mechanik samochodów ciężarowych Szwajcaria. Mechanika samochodów ciężarowych jest ważnym zawodem w Szwajcarii. Transport jest ważnym gałęzią gospodarki kraju. Mechanicy samochodów ciężarowych odpowiadają za naprawy, konserwację i utrzymanie pojazdów ciężarowych. W tym silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych, układów kierowniczych i innych ważnych podzespołów. Aby stać się mechanikiem samochodów ciężarowych w Szwajcarii, trzeba ukończyć odpowiednie szkolenie i posiadać odpowiednie kwalifikacje. Wtedy Szwajcaria oferuje różne możliwości kształcenia w zakresie mechaniki samochodów ciężarowych, w tym szkolenie zawodowe, kursy i studia podyplomowe.
Wtedy po ukończeniu szkolenia, mechanicy samochodów ciężarowych mogą pracować w warsztatach naprawy pojazdów, firmach transportowych, a także w przemyśle motoryzacyjnym. W Szwajcarii mechanicy samochodów ciężarowych mogą liczyć na dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie, jednak praca ta może być fizycznie wymagająca.

Wymagania

– wymagany dobry niemiecki

Nasza oferta

Oferujemy:
– stawka: 30-36CHF brutto, bez diety
– mieszkanie opłaca pracownik