Mechanik maszyn rolniczych, Dresden Niemcy 2100€-2400€ netto

Stawka

2 100.00 - 2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Dresden , Niemcy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - niemieckiej zajmującej sie naparwą maszyn rolniczych i budolanych poszukujemy osób na stanowisko:

 Mechanik maszyn rolniczych 2100€ - 2400€

Miejsce pracy: Dresden, Vilsbiburg, Niemcy

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Dresden (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Mechanik maszyn rolniczych 2100€ - 2400€/praca-za-granica.net

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • diagnozowanie usterek
  • ustalanie przyczyn usterki i usunięcie jej
  • wymiana części
  • regulację i naprawę układów mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych
  • konserwacja, przegląd techniczny
  • nadzór nad powierzonym sprzętem

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie mechaniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika pojazdów (maszyny rolnicze, budowlane)
  • min komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 2100€- 2400€ netto/m-ąc
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie

cv w języku angilekim lub niemeickim

kontakt w sprawie pracy: 786 865 894, 503028187