Mechanik maszyn przemysłowych

Lokalizacja

Francja

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje mechanika do maszyn przemysłowych

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • naprawa, konserwacja i bieżące utrzymanie maszyn do obróbki kamienia oraz samochodu
  • w razie potrzeby pomoc pozostałym pracownikom fizycznym w kamieniołomie

Wymagania:

  • wymagane co najmniej 3 letnie doświadczenie w podobnych pracach ,
  • siła i wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie,
  • dokładność i dobra motywacja

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową minimum 16,00 euro
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.