Mechanik maszyn przemysłowych

Lokalizacja

Francja

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje : Mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych (taśmociągi itp )

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • naprawa, konserwacja i bieżące utrzymanie maszyn do obróbki kamienia oraz samochodu
  • w razie potrzeby pomoc pozostałym pracownikom fizycznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w podanych pracach,
  • Zaangażowanie i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową minimum 16,00 euro,
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy,
  • Opieka formalno-prawna koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA (koszty leczenia i OC)
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.
  • wyposażony dom w pobliżu miejsca pracy.