Mechanik maszyn ciężkich - Islandia

Lokalizacja

Keflavík , Islandia

Opis stanowiska

Jesteśmy dealerami wózków widłowych Hyster, ładowarek teleskopowych Magni, sprzętu holowniczego MAFI, sprzętu czyszczącego Tennant i obsługujemy inne marki, takie jak Manitou, Linde, Konecranes, Kalmer itp.

Mechanicy maszyn ciężkich (wózki widłowe, ładowarki kontenerowe, podnośniki nożycowe, podnośniki wysięgnikowe, koparki itp.)
-Wyszukiwanie usterek, diagnostyka i naprawy ciężkiego sprzętu.
-smarowanie, przeglądy serwisowe, wymianę węży hydraulicznych,
naprawy skrzyń biegów i układów napędowych, naprawy elektryczne i wyszukiwanie usterek.

Wymagania

doświadczenie zawodowe minimum 5 lat
umiejętność wykrywania, wyszukiwania usterek, diagnostyka, naprawa
samodzielność
język angielski poziom a2/b1

Nasza oferta

-umowa o pracę
-50-60 godzin pracy w tygodniu
-stawka do 40 godz/ 3200ISK na godz, nadgodziny 5760 ISK/ na godz
-posiłki na stoczni 1200ISK/dzień
-zakwaterowanie w pokojach 1-os; 40.000 ISK miesięcznie
-rotacja 8/2
-bilety lotnicze do Islandii oraz bilety lotnicze w rotacji

NETTO na dwa tygodnie pracy 282627 ISK - to w przybliżeniu 8680 zł netto