Mechanik Lotniczy / Aircraft Mechanic

Lokalizacja

Hoogerheide , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Hoogerheide (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik lotniczy

Lokalizacja pracy: Hoogerheide, Holandia

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

Wykonywanie obsługi techniczno-serwisowej samolotów
Analiza oraz usuwanie usterek sprzętu lotniczego w oparciu o zatwierdzone procedury i dokumentacją techniczną
Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw, przeglądów, remontów i modyfikacji

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
Posiadanie licencji: Part-66 kategoria B1 (mile widziana kategoria B2)

Oferujemy:

Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
Możliwość podjęcia współpracy w firmie będącej niezależnym dostawcą usług lotniczych dla różnych typów samolotów na całym świecie
Szansę na rozwój zawodowy
Stawkę podstawową od 16 € brutto/h wzwyż - w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
Nadgodziny (powyżej 35h w tygodniu) = stawka +25% do stawki godzinowej
Dietę wraz z dodatkiem mieszkaniowym wynoszącą 90€ netto/dzień = 2700 € netto miesięcznie
Samochód służbowy oraz kartę paliwową zapewnione przez Klienta
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (wgląd do warunków przed wyjazdem do Francji)
Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.