Mechanik aut ciężarowych - OD ZARAZ - RÓŻNE TERENY NIDERLANDÓW

Stawka

520.00 - 600.00
(BRUTTO ZA TYDZIEŃ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Assen , Holandia

Opis stanowiska

  • naprawa ciągnikow siodłowych,ciężarówek, naczep, samochodów
    dostawczych, przyczep oraz lekkich samochodow dostawczych

Wymagania

  • Minimimum pięcioletnie doświadczenie
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Motywacja do pracy
  • Własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - 525-600 eurotygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - bezpłatne zakwaterowanie u osób prywatnych
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne odtrącane z wypłaty (koszt 29,22€ na tydzień)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata